ПОСЛУГИ НАСІННЄВОГО ЗАВОДУ

ТОВ «Мічуріна+» є сучасним сільськогосподарським підприємством в Україні, яке швидко розвивається та успішно працює у напрямках насінництва, рослинництва та зернової переробки. Насіннєвий завод ТОВ «Мічуріна+» підтримує високі стандарти якості та принципи роботи з клієнтами.


    ТОВ «Мічуріна+» надає якісні послуги доопрацювання до кондиційних показників олійних, зернових, бобових культур з використанням обладнання, яке відповідає всім стандартам у цій галузі. Кожен етап технологічного доопрацювання контролюється фахівцями підприємства та власною лабораторією.

Очищення

На цьому етапі доопрацювання культури позбавляються зернової, бур'янової та органічної домішки (недозрілих та пошкоджених зерен, залишків стебел, листя, бур'янів, піску та інших мінеральних домішок).

Калібрування насіння

Сортування за калібром здійснюється на спеціальних повітряно-решітчастих машинах. Завдяки сучасному оснащенню та застосуванню щадної технології при калібруванні зерно не травмується.

Гравітація (пневмовібростол)

Виділяє важковіддільні домішки насіння культурних рослин, сортує насіннєвий матеріал відповідно до щільності та питомої ваги. Виділяє з насіннєвого матеріалу травмоване, інфіковане та уражене комахами насіння. Виділяє зі злакових культур важкі та легкі компоненти (проросле насіння, екскременти гризунів, ріжків, проса, дикої редьки тощо).

Оптичне сортування (фотосепаратор)

Дозволяє відокремити важковіддільні домішки, які дуже складно, а найчастіше неможливо прибрати традиційними очисними машинами механічного та аеродинамічного типу.

Протруювання насіннєвого матеріалу різних культур

Завдяки обробці та нанесенню на поверхню насіння органічних та неорганічних речовин збільшується стійкість культури до ураження основними хворобами та пошкодження шкідниками, стимулюються показники схожості, енергії, обсягу кореневої системи.Виникли питання?
Вкажіть зручний час
і ми Вам передзвонимо